top of page

EVENT "MEET ME"

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na tego typu imprezę w środowisku filmowym, które gwałtownie zmieniło swój charakter przez pandemię COVID, w 2021 roku wystartowałam z cyklem wydarzeń integracyjnych MEET ME skierowanym dla profesjonalistów z branży filmowej i audiowizualnej.

Formuła imprezy znana jest w świecie zachodnim, a tego typu imprezy dla wszystkich członków świata filmu i sztuk audiowizualnych są standardem na Festiwalach w Cannes, Berlinie czy Toronto. Są to imprezy bardzo chętnie uczęszczane ze względu na ekscytujący magiel towarzyski i połączenie wielkiego świata filmu, które bardzo często zamknięte w studiach i zajęte gęsto wypełnionymi kalendarzami nie ma kiedy spotkać się ze sobą w czysto towarzyskiej sytuacji, sprzyjającej jednocześnie powstawaniu nowych, nieoczekiwanych współprac przy kolejnych projektach. 

Impreza ma na celu stworzenie swobodnej, atrakcyjnej platformy do spotkania się, dla wszystkich pionów audiowizualnych - od producentów i reżyserów, po reżyserów castingu, aktorów, montażystow czy operatorów.

Od Gildii Reżyserów, Producentów, zespoły Teatrów, po świeżo upieczonych absolwentów, agencje aktorskie i indywidualne zaproszenia, moja autorska impreza MEET ME ma na celu zrzeszenie kolorowego tłumu ukazującego pełen przekrój aktualnego krajobrazu branży audiowizualnej w Polsce.

Na komfortowym gruncie Ci ludzie mają nie tylko - lub aż! - spotkać się, ale wymienić doświadczeniami, aktualnymi projektami, rozpocząć nowe ciekawe współprace i odświeżyć dawne.

MEET ME 2022
Partnerzy: ESPOT, Warszawski Festiwal Filmowy, BACARDI

MEET ME 2021
Partnerzy: ESPOT, Warszawski Festiwal Filmowy

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Event "MEET ME" to cykliczne spotkania. Poszukujemy nowych, ciekawych miejsc, sponsorów, partnerów chcących rozwijać integrację i współpracę z polską branżą audiowizualną. Zapraszam do kontaktu.

morganitfilms@gmail.com / +48 883 331 810 (codziennie od 10:00-20:00)

bottom of page